четверг, 21 июня 2012 г.

Ранкова чашка кави для вашої шкіри - скраб TONYMOLY Art Cappucino Cream-In Srub

Ви любите каву? Я - дуже! І моя шкіра також. Вирішила я її побалувати і придбати скраб від TONY MOLY, у вигляді чашечки кави
До пари йому існує ранкова маска, у вигляді чашки чаю, але в мене її поки що немає :( Але скраб мене порадував за двох ))
Скажіть, що з першого погляду не відрізниш від звичайної чашки? Дизайн мені смакує =)) Не дарма отримав премію за кращий дизайн 2010.
Тут баночка більша, скраб важить 80 грам. Легкий у використанні. Скраб з натуральним екстрактом кавових зерен відлущує та знімає набряклість. Кому після веселої нічки - саме те!! ))
Ось така коричнева субстанція, схожа на яблучний джем, але з ароматом капучіно!
Скраб, насправді, має дуже малу кількість відлущуючих часточок, тобто він очищує не механічним способом. Він більше крем-скраб.
Дуже зручно, що в комплекті йде ложечка, якою можна набирати скраб. Цієї кількості, як на фото, мені було навіть забагато на одне застосування.
Наноситься він легко і має легкий коричневий відтінок, але під час масажування він перетворюється на білий. Це означає, що всі токсини вивільнились, відмерлі клітини відлущилися і скраб пора змивати.
Після скрабу шкіра дихає і готова до подальшого догляду =)

Оцінка 5
Ціна 100грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий