Осінь, осінь... Люблю цю пору року і її настрій. Також люблю осінню палітру в макіяжі. Ця помадка чекає своєї пори, я користуюсь нею тільки восени.
Пластиковий футляр радує око своїм дизайном. Ношу її в сумочці, всі візерунки цілі.
У мене помадка у відтінку Berry Vogue (Малиновый Вог), 4 гр.
Це помада 3-в-1 - бальзам, блиск, помада. Я скептично відношусь до багатофункціональних продуктів, бо більша частина з них - це просто піар, а менша справді щось хороше. Але я спробувала і перші відчуття були приємні. Запах досить відчутний, солодкуватий з малесенькою кислинкою. Консистенція кремова, легка але насичена. Не для маленьких губ, стік помади досить широкий в діаметрі, тому я часто наношу її пензликом.
Ось така широка стрічка виходить, з країв колір, а посередині бальзам з блиском. Не однорідно трохи, доводиться змішувати.
Електричне освітлення.
Денне світло
Смачний ягідний відтінок, добре перекриває відтінок моїх губ. Заявлене зволоження також присутнє, але 1-1,5 год.
В житті ця по…