вторник, 29 октября 2013 г.

Тотальний контроль - Тональний мус Essence Soft Touch Mousse Make-up 01 Matt sand


Про відпустку лишилися тільки спогади, навіть засмага по-зрадницьки змилася… Прийшла пора оновлювати тональну розкладку на моєму столику. Більш світліші відтінки тональних засобів заповнили свою нішу, і знову ми в тандемі, мус Essence.) 


У мене 01 відтінок, другий найсвітліший в палітрі засобу, але взимку доведеться його змінити на більш світлий.

На вигляд і дотик дуже милий засіб. Скляна баночка з кришечкою-закруткою. В банці 16 гр. тонального мусу.

При дотику відчуття танення молочного пористого шоколаду. Консистенція пудова, навіть сухувата, не тягуча. По обличчю розподіляється тонким шаром, ніяких плям чи нашарувань з ним не отримаєш. Це той засіб, яким можна фарбуватися пальцями, вранці,в темному приміщенні і в результаті вийде рівний тон. Нашарувати до щільного шару не вийде, якісь значні недоліки, як прищі теж він не маскує. 
  А от незначні почервоніння, ластовиння, сліди пост акне зникнуть під покровом ночі його покриттям.
Наношу зазвичай його, коли шкіра в ідеальному стані, або користуюсь коректором. Виглядає дуже натурально, він дає ефект бархатистої шкіри, а не фарфорового обличчя. Це більше пудра, ніж тон. Хоча маскування досить сильне, як на пудру. Обличчя з ним однорідне і ...неживе. Без рум'ян краще з дому не виходити, бо почнуть питати, чи не захворіла ти)))
Особливого супер-матування я не помітила, трошки менше ніж пудра він тримає в сухості обличчя, але теж непогано. Влітку зовсім біда - змивається за 4 години, зникає у невідомому напрямку. Тому восени йому самий час. Тут він властелин)) 
Єдиний недолік, так це його трохи жовтуватий під-тон. В житті не дуже помітний, але при макро я його бачу. Хоча це був єдиний відтінок з найменшою жовтизною. 
А це мій помічник при кожній зйомці. Йому теж цікаво)

Оцінка 5-
Ціна 56 грн.

2 комментария:

  1. котик чудесный)) Соня, мне кажется что лежит он как-то не очень..слишком как маска и очень плотно..

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Спасибо))) Да нет, на последнем фото я немного "переборщила", чтоб виден был оттенок желтизны. В реалии он выглядит как плотная пудра. Хотя в чем то ты права, замазочные свойства у него сильные. Туу главное не перестараться.

      Удалить