понедельник, 7 октября 2013 г.

Бубль-гум на обличчі. Маска-пілінг Missha SUPER AQUA Oxygen Micro Essence Peeling

А ви любите бульбашки аеро? Уявіть, що ці бульбашки тануть не в роті, а на обличчі)) комусь подобається, комусь буде лоскотно. Ось і я не наважилася купить повний розмір маски Missha SUPER AQUA Oxygen Micro Essence Peeling, бо не знала, чи зможу витримати її на обличчі цілих 5 хвилин.
За що я люблю азіатську косметику, так це за широкий вибір пробних зразків. А також за продукти два-три-в-одному. 
Спосіб застосування:
1. Наносити гель слід на чисту суху шкіру;
2. Почекати  хвилин 5, за цей час гель перетворюється в пінку з маленькими бульбашками (і тут я згадую рекламу бубль гум :)))), які потихеньку лопаються і лоскочуться.
3. До наступного пункту можна переходити, коли всі бульбашки зникнуть. 
4.  Потім по принципу скатки зкочуємо відмерлі клітинки і залишки бруду.
5. І нарешті змиваємо залишки теплою водою;
 На руці показано, який гель в пакетику і його кількість. Я наношу масу на обличчя і ось що виходить через кілька секунд.
 Під кінець виглядаю, як... Краще без порівнянь)) Весь процес бульбашки лоскочуть шкіру і вона за цей час  повинна насичуватися киснем (маска то киснева) і зволожуватися (гіалуронова кислота )
В результаті я отримала більш ніжну на дотик, добре підживлену шкіру. Але ніяких особливих моментів. Так, цікава іграшка, не більше. Про очищення я взагалі мовчу. Хоча ні, скажу) Мені пори вона зовсім не очистила, тим більш на пылынг ця маска не дуже схожа. Вазюкаєш по шкірі рештки былой роскоши гелю-крему і ніякого результату. Більше я її не куплю,хоча досвід був цікавий.
Оцінка 3
Ціна 34 грн за 10 пакетиків
Ваша Соня ;)

2 комментария:

 1. Соня, а мне очень нравится)
  Купила сразу полноразмерку и не пожалела. Ты дожидалась пока кислород весь пропадет?

  Дело в том что надо дождаться полного впитывания кислорода, т.е. у тебя на лице не должно остаться пены, а потом стоя над раковиной скатывать с лица катышки))) Эффект гладкая кожа, уменьшенные поры.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Да, у нее много поклонников)) У многих она работает, но мне не почистила, тем более не стянула поры :( Ждала, как и положено, до полного изчезновения пузырьков. Скорее всего, просто мой тип кожи не подружился с ней. Мне кажеться, она больше подойдет нормальному и сухому типу кожи.

   Удалить