четверг, 24 октября 2013 г.

Помада для сміливих. Губна помада Oriflame Тренді. Обмежений випуск.

Осінь, осінь... Люблю цю пору року і її настрій. Також люблю осінню палітру в макіяжі. Ця помадка чекає своєї пори, я користуюсь нею тільки восени. 
 Пластиковий футляр радує око своїм дизайном. Ношу її в сумочці, всі візерунки цілі.
У мене помадка у відтінку Berry Vogue (Малиновый Вог), 4 гр.
 Це помада 3-в-1 - бальзам, блиск, помада. Я скептично відношусь до багатофункціональних продуктів, бо більша частина з них - це просто піар, а менша справді щось хороше. Але я спробувала і перші відчуття були приємні. Запах досить відчутний, солодкуватий з малесенькою кислинкою. Консистенція кремова, легка але насичена. Не для маленьких губ, стік помади досить широкий в діаметрі, тому я часто наношу її пензликом.
Ось така широка стрічка виходить, з країв колір, а посередині бальзам з блиском. Не однорідно трохи, доводиться змішувати.
Електричне освітлення.


Денне світло
Смачний ягідний відтінок, добре перекриває відтінок моїх губ. Заявлене зволоження також присутнє, але 1-1,5 год.
В житті ця помада виглядає не такою "термоядерною",  але й зникає так же легко і швидко як і наноситься) Залишається лише легкий натяк на помаду. Наношу обов'язково під олівець, щоб коли почне сходити колір, залишився хоча б контур
 До речі, цю помаду ні в якому разі не можна наносити на жоден бальзам, бо тоді вона почне злазити і забиватися у складки.
Загалом мені подобається її запах, текстура, колір, можливість нашаровувати колір(інтенсивність) але вона так швидко зникає, година її максимум! Тому на серйозний вихід не беру її.
І не забудьте прийняти участь у конкурсі 
Оцінка 3
Ціна 42 грн

6 комментариев: