воскресенье, 6 октября 2013 г.

"Дикая роза" і я. Pupa Lip Perfection Natural Shine №08

Хто зі мною завжди в сумочці? Блиск для губ! Ось без чого важко обійтися. Мої губки ненавидять спеку, вітер, холод і взагалі, будь-які погодні умови. Одразу сухість і лущення. Тому більшу частину року я користуюся блисками і бальзамами, а  взимку - помади. 
Цією весною я познайомилася випадково з блиском Pupa Lip Perfection Natural Shine в відтінку 08 Дика троянда. Я б нізащо не купила його через інтернет, бо на оф. сайті свотч розділений з реальністю. Зазвичай, я такі відтінки не ношу. Але цей просто красень виявився. Давайте подивимося, чи він ще й розумничок)))


Спонжик (вже активно покористований) мені здався дуже зручним. Набирає блиск непогано, мені вистачає двох занурень у тубу. Розподіляє рівномірно, ним легко скоригувати нерівності. 
Сам блиск має приємний солодкуватий аромат, що хвилин 15-20 відчувається після нанесення. консистенція середня. Він не розтікається, але й не дуже щільний. 
Блиск має маленькі сяючі часточки у напівпрозорому кремі. Легко лягає на поверхню, в складочки (а вони в мене є) не затікає і створює досить ніжний відтінок губ. Зовсім не липкий, чому радіє моє волосся :)
 Через 1,5 години. 
 Через 3 години після нанесення. Лишилось тільки зволоження. Стійкість, як і у більшості блисків. Доводиться часто підправляти.
 Нанесла інтенсивніше. Непогано приховує недоліки шкіри губ.
Отак я і проходила з ним все літо. В фаворити! В улюбленці! Я обожнюю його натуральний відтінок, який не кидається в очі, але має таки свій "характер". Ось тобі і "Дикая роза" =)
Оцінка 5- (мінус за малу стійкість)
Ваша Соня ;)

Комментариев нет:

Отправить комментарий