четверг, 28 июня 2012 г.

Креми від Ів Роше "Sebo Specific"

Зараз в Україні просто епідемія Ів Роше =) мене вона також не оминула. Спокусилась я на креми для жирної та комбінованої шкіри Sebo Specific. Це було ще до знайомства з азіатською косметикою, але приїхали вони до мене тільки нещодавно.
Симпатичні пакуночки, багатообіцяючі лозунги, кусюча ціна
Баночки по 50 мл. Запах класнючий, склад радує рослинними екстрактами. Дія?...
Денний матує, нічний веде боротьбу з недоліками шкіри: нерівностями, розширеними пора и т.д. Сподобався опис нічного, денний взяла "за компанію". І тут...о жах! я читаю в інеті, що денний крем скочується на обличчі, макіяж на нього нормально не покладеш... Поспішаю перевірити.
Нічний ліг ідеально, на ранок шкіра не масна, зволожена, без дискомфорту.
Денний же і справді одразу не вбирається, а лишає липку плівку, скатався на щоках і скронях (я спеціально провела рукою, щоб перевірити) але...тільки першу годину!!! Тобто, якщо вам зранку треба швидко зробити макіяж і бігти на роботу, то цей крем точно не підійде. А я наступного  ранку почекала годинку, крем повністю увібрався, шкіра стала матовою, без плівки, готова до макіяжу.
ви теж бачите цей зеленкуватий відтінок? :)
Висновок: нічним повністю задоволена, він не розчарував, а денним буду користуватися рідко, дуже вже мені полюбилися равликові =)
Оцінка 4
Ціна по 90 грн кожен

Комментариев нет:

Отправить комментарий