понедельник, 25 июня 2012 г.

Кокон шовкопряда - реальність чи вигадка?

Вітаю! Сьогодні мені закортіло з вами поділитися таааким! Ви коли-небудь чули про кокони шовкопряда? Я донедавна навіть уявити не могла, що з нами роблять після того, як гусінь вилазить з відтіля! Дивіться!
Корейці навіть на цьому гроші роблять, а ми з одеситів сміємось )) Так от, як виявляється, цей кокон - дуже зручна і потрібна штука у догляді за шкірою. Цей кокон складається на 100% з шовку, завдяки якому наша шкіра має стати ідеально гладкою. Виробники пишуть, що шовковий кокон містить серіцин - білок, який є компонентом, спорідненим шкірі людини, до я кого входять 18 амінокислот.
Вважають, що серіцин впливає на лікування та профілактику прищів та алергії. Також кокони звільняють від бруду пори, чистить їх і звужує.
Зваблена описом і ціною, я негайно ж почала їх тестувати. Щоб кокон почав "працювати" його потрібно замочити у воді 40 градусів по Цельсію на 5-6 хвилин, що я і зробила. Перед цим очистила і трохи розпарила обличчя.
Мій кокон радісно плаває у "ванночці"
Потім я одягла його на палець, як наперсток. Проріз там вже був. І почала обережно проводити ним по обличчю. Тиснути не можна. Так, вмившись хвилин з 5 - 7, поки всі корисні речовини не всмокталися мені в шкіру, я промила трохи кокон і поклала на полицю. Його можна використати ще 2 рази.
 Тепер мої відчуття: незвично, дивно але приємно. Якоїсь супер дії я не побачила, але шкіра стала м'якшою, а пори світлішими. Можливо після тривалого використання вони доведуть свою незамінність, але поки що це продукт для "погратися", хоча я справді сподіваюсь, що ці кокони цілющі :)
Оцінка 4+
Ціна 10 грн за уп., в якій 15 шт.

Комментариев нет:

Отправить комментарий