понедельник, 18 июня 2012 г.

TONY MOLY Egg Pore Blackhead Out Oil Gel Очищуючий гель від чорних цяток. Обіцянка - цяцянка???

Сьогодні хочеться розповісти про своє нове захоплення - це яйця TONY MOLY. (Особливо смішливих прошу не стримуватися =) ) Відразу скажу, що в лінійці існує три яйця + нещодавно випустили нове, з "жовтком" і "білком", але до нього я ще не добралася =)
Мова піде про біле яйце TONY MOLY Egg Pore Blackhead Out Oil Gel для боротьби з чорними цятками. Мене одразу спокусив дизайн! Ну хіба можна не придбати таке диво?!! Але не дуже вірилося, що воно справді працює, бо на Європейському ринку зазвичай що гарне ззовні - не дуже з середини...
Поруч зі своїми "братами" воно виглядає велично, але насправді має невеликий об'єм - 30 мл.
Кажуть, що після використання гелю з порожньої коробочки можна зробити міні-вазу вдавивши в середину жовту верхівку. Я спробую =)
Знявши кришку, я спробувала зняти захисну мембрану, як виявилось це справа не з легких, вірніше, не з зручних. Мембранка постійно провалюється в гущу, треба дуже обережно її знімати і класти на місце. Але ці незручності можна стерпіти на благо результату :)
В силу того, що гелю небагато, то і витрата на вмивання мінімальна, можна сказати, що він досить ощадний. Жорстких відлущуючих часточок він не має, лише чудодійні капсули, на основі яєчного жовтка, які пори, позбавляють від вугрів та лоску обличчя. Гель позбавляє шкіру від відмерлих клітин і в ту ж мить живить її.
Мабуть прийшов час трохи зганьбитися і показати, які проблеми були в моєї шкіри, але жодні гелі "з полиці" не допомагали, доводилося накладати шари тональних, які ще більше забивали пори. Замкнене коло для моєї масної шкіри.
На щастя, моє захоплення азіатською косметикою довело мене до добра =) Після двох використань (користуватись гелем можна 2-3 рази на тиждень) моїй шкірі полегшало =) Звичайно, він не зробив шкіру ідеальною, для цього потрібно більше часу, але пори помітно посвітліли і зменшилися. Результатом задоволена, ідемо далі... =)
Оцінка 5 без плюса за мембранку ))
Ціна 80 грн

4 комментария:

  1. скажите плз, где вы покупали?

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Я замовляю у посередника, яка бере лише 10% від вартості на сайті. Ось її тема http://makeup-review.com.ua/threads/1428-sp-bb-cream-aziatskaya-kosmetika-(sasa.com-ebay-testerkorea.com)

      Удалить