среда, 20 июня 2012 г.

Гель з екстрактом равлика 92% MIZON - All in one snail healing cream MIZON

Цей крем обіцяє неймовірні результати, завдяки своїй формулі - майже 92% екстракту секрету равлика. Виробник, звичайно ж, Південна Корея. Шкода, що його зняли з виробництва.
Дизайн у нього поганенький, як для дієвого крему, але за таку ціну цілком виправданий. Ну хоч мембранка є, і за те дякую =)
Цей крем-гель є омолоджуючим засобом, містить екстракт слизу равлика и EGF (епідермальний фактор росту), які  на рівні клітин і молекул доглядають за шкірою обличчя, а саме борються зі зморшками, нерівностями, постакне, відбілює, зволожує (але на моїй шкірі дуже слабо, а для сухої шкіри обовязково потрібно додаткове зволоження), вирівнює текстуру шкіри і тд.
На вигляд він і справді щось середнє між кремом і гелем. Але для мене ще важливо, що він без штучних добавок, фарбників та ароматизаторів.
 Не містить алкоголю, швидко вбирається. Наносити легкими масажними  рухами до повного вбирання. Досить економний. Я використовую під нього есенцію.
Цікаво, що екстракт равлика виробляють досить мирним шляхом. Їх не перемелюють у блендері, як бі хотілося кровожерам =))), а просто трохи лякають, при чому равлики виділяють вельми цілющій екстракт секрету ))
Такі гарненькі! І чим же їх лякають, цікаво?
Ось так виглядає моя шкіра після гелю, задоволена, але не блискуча =))
Оцінка 5
Ціна 70 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий