четверг, 21 июня 2012 г.

Третє яйце - не зайве? Маска TONY MOLY.

Ох, нарешті я випробувала на собі третє яйце від TONY MOLY - коричневе. Глиняна маска TonyMoly Egg pore tightening pack
Спочатку можна почитати, що обіцяє виробник:
Маска Tony Moly Egg Pore Tightening Pack содержит натуральный экстракт камелии, который оказывает противовоспалительное действие и яичный белок для сужения пор.
Глина в составе маски глубоко очищает поры и уменьшает жирность кожи.
Маска оказывает легкий отшелушивающий эффект, очищает поры от угрей, успокаивает воспаления, сужает расширенные поры.
 Способ применения: 
Нанести небольшое количество маски на проблемные места с расширенными порами и акне, дайте маске высохнуть 10-15 минут, смойте теплой водой.
 Ну, на те він і виробник, щоб обіцяти, але це яйце виявилося найгіршим із серії, але не таким вже і поганим.
Маска має зовсім легкий аромат, приємна на дотик, знову ж таки сам дизайн флакону притягує погляд.
Виглядає, як крем на торт, так би й з'їла! =)) Така ж м'якенька і ніжна. Наносити можна лише на зону з розширеними порами, так як саме з ними вона бореться.
Економна, об'єм 30 мл, як і у білому яйці. На щоки я майже не наносила, щоб зайвий раз не пересушувати шкіру. Маска досить швидко висихає і дуже стягує шкіру, якщо намазати навкруг роту, то розмовляти не вийде (ось де воно - чоловіче щастя=) ).
Зашкарублу маску важкувато змивати, потрібно в кілька етапів. Після неї шкіра справді стає матовою, пори стягуються, шкіра чиста, але не ідеально. Я чекала від неї більшого і результат трохи розчарував. Особливої користі від неї я не помітила, крім хорошого матування, але для мене це також +.
Великого захвату воно у мене не викликало, та й дівчатам з сухою шкірою його точно не порекомендуєш, я запишу його в свої маленькі розчарування
Оцінка 4
Ціна 88 грн

2 комментария:

  1. скажите, а где вы заказываете азиатскую косметику, потому что те сайты которые нахожу я цены на них в среднем дороже на 50 грн от тех цен которые прописаны у вас(

    ОтветитьУдалить
  2. Заказываю не на сайтах, а у посредника, который берет всего 10% от его цены в Азии. Посредников нашла на Харьков Форум > Женский BAZAAR > Косметика, парфюмерия, парикмахерские принадлежности и там много тем покупки в Азии

    ОтветитьУдалить