суббота, 30 июня 2012 г.

Геть скраби! Дорогу пілінг-скатці!!!

Мабуть безглуздо розповідати, скільки скрабів я спробувала, і те, що більшість подразнювали шкіру занадто зернистими структурами. Ефекту також було не помітно, бо якщо терти, щоб відпали відмерлі частинки, на цілий день залишиться почервоніння шкіри. Тепер я перейшла на пілінг-скатки, точніше на Peach All-in-One Peeling Gel від BAVIPHAT.
Гарнюсенька баноча в захисній плівці зі строком давності )) Це радує.
Баночка-персик має немаленьку вагу - 100 гр.
Для зручності під кришкою маленька ложечка. Мікробам тепер в баночку зась, пальцями можна не ковиряти =)
Ось так він виглядає, я б не сказала що це гель, мені більш нагадує яблучне пюре. Аромат смачнющого персика! 
Пілінг-скатка повинна, крім очишення, ще стягувати пори і освіжати шкіру, завдяки вітаміну С і екстракту персика.
Я наносила тонким шаром на сухе обличчя, потримала хвилину і трохи помасувала. Вся рідина швидко вбирається в обличчя, а легкі, ледь помітні часточки "пюре" скочуються разом з відмерлими клітинами. Використовувати можна 2-3 рази на тиждень. (На фото червоні плями в мене від подушки, після сну я одразу ж взялася за діло:) )
А ось на цьому фото видно яка задоволена моя шкіра, чиста, без чорних цяток, пори освітлені, шкіра так і сяє. Відчуття зволоженості і комфорту. Загалом цей продукт мені сподобався, але не дуже приємна сама процедура, ці катишики на шкірі трохи дратують і хочеться їх швидше змити =) Але ж результат перевершив усі мої сподівання! Скоро я не буду впізнавати себе в дзеркалі ))
Всім любові і щастя))
Оцінка 5-
Ціна 70 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий