суббота, 16 июня 2012 г.

Вишневе блаженство т/в Cherries від Оріфлейм

До Оріфлейму можно ставитись по-різному, але за цей продукт я кажу їм красне дякую!
Наша з ним історія могла б ніколи не існувати, якби не випадковий відгук в інеті. Дівчина так взахльоб розповідала про них, що мені теж захотілося їх спробувати!!! Але... їх серія була лімітована і, їх продаж давно закінчився. Коли ж я все таки знайшла ці, такі бажані, ягідки, щастю моєму не було меж.Та ще й за таку ціну! І, що я можу сказати, не безпідставно!
 А ось і вони:
Відкривши коробку, я побачила грону із трьох ягідок вишні  з паперовим листочком. Чудовий дизайн, цікаве рішення упаковки
Мене це, звичайно, підкупило, а моєму синочку відразу ж закортіло отримати їх собі в іграшки =)
В кожній вишеньці знаходиться по 5 мл чудесного зілля :), але якщо розтягувати задоволення, то вистачить їх надовго.
Ще один вишневий плюс, так це те, що їх можна розділити  і носити з собою у сумочці та насолоджуватися улюбленим ароматом протягом дня (стійкість на трієчку, самі розумієте).
А тепер найголовніше - АРОМАТ! Це справжня вишня в пляшечці! Така тепла, але свіжа, не приторно-солодка, завдяки фрезії, а легка і ніжна. Ледь відчутний шлейф жасмину додає спокійний і літній настрій композиції. 
Тепер я точно знаю, що в моїй колекції парфумів є справжня перлина, або навіть три! Хоча і коштує вона небагато, для мене вона безцінна, бо це солодкий аромат мрій, який переносить у часи дитинства, коли черешні поїдалися безмежними кількостями, а вишневим соком малювали собі губи та щоки "як у мами". *Я це люблю* 
Моя оцінка: 5
Ціна: 55 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий