вторник, 24 июля 2012 г.

Матуюча і звужуюча пори сироватка SKINFOOD Peach Sake Pore Serum

Вітаю всіх зацікавлених! Цю сироватку я купляла разом з пудрою SKINFOOD, вона повинна була за місяць звузити мої пори та матувати шкіру впродовж дня.
Вона запаяна у прозорий пластик і має 45 мл білої рідини.
Скляна матова прозора пляшечка та міцний картонний ковпачок із зображеннями персиків. Запах справді фруктовий. Мені подобається дизайн, щось таке ніби селянське, етномотиви. Приємне на дотик.
Має досить зручний дозатор, але якщо не до кінця збирати з нього сироватку, то наступного разу разом з новою порцією може вискочити маленька затверділа закупорка.
Маленької горошини мені вистачає на ніс та підборіддя, які для мене проблемні. Матує чудово, мабуть за рахунок більш пудрового складу, а не кремового. В рідині відчуваються пудра, яка не вбирається в шкіру. Доки активні речовини борються з розширеними порами, мікропудрові частинки створюють захисний шар. Так що вона непогана, як база під макіяж.
За два тижні використання мої пори стали світлішими, зона навкруги носа дуже змінилася, пори справді звузилися, а от на самому носі поки що ведеться війна, там тільки ефект висвітлення :)
Чекаю вражаючих результатів, ваша Соня ))
Оцінка 5
Ціна близько 100 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий