воскресенье, 29 июля 2012 г.

Ммм, полуничка...Creamy Latte Strawberry Cleansing Foam від Missha

Моїми фаворитами у вмиванні після гідрофільної олії були яйця HOLIKA HOLIKA, але я таки наважилася спробувати всіма улюблену пінку для вмивання від Missha
                                                   
Пінка добре запакована у захисну плівку, треба ж добре берегти таке добро вагою в цілих 172 гр. Чому саме 172? Боже, я тепер ночами не спатиму =)))

Я дуже довго думала, чи купувати її. Все мені не давали спокою відгуки про хімічний специфічний аромат. Але хочеться, гірше ніж болить =)
Під ковпачком сюрприз - запаяний носик. Ох, і не питайте чим я його розкупорювала ))) Та це тільки підігрівало цікавість...
І ось, нарешті!!! Кольору ніжно-рожевого з перламутром легка кремово-мусова консистенція. Спершу я таки перестаралась, стільки, як на фото - забагато!!! Маленької горошинки справді вистачає для вмивання всього обличчя.
Піниться просто чудово в густу масу, наче маска. Запах приємний, справді трохи хімічний, але не нав'язливий, ніжний, полуничний. Після змивання ще деякий час присутній, хоча обличчя вимиває до скрипу.

В цілому задоволена, гарне очищення, особливо після ВВка. Не пересушує шкіру, але після нього я одразу помітила проблемні місця і швиденько зробила пілінг з пробнічку, який дістався мені у подарунок, під прикольною назвою О НUI. Та не про нього )) Пінка зачаровує - це точно!
Оцінка 5
Ціна 40 грн.

Комментариев нет:

Отправить комментарий