суббота, 28 июля 2012 г.

Паффи Suzuran проти ватних дисків. Чия візьме?

На просторах інтернету якої дивини не знайдеш, трапляються речі варті уваги. Мене зацікавила сама назва - паффи! Що це, та для чого? Ціна копієчна, а упаковка значна.
Це досить компактна упаковка, де зберігаються 120 прямокутних аналоги нашим ватним дискам.
Паффи на 100% складаються з натуральної бавовни, зрощеної без допомоги хімікатів, тому вважаються органічно чистими і підходять для чутливої шкіри.
Ось такий прямокутник розміром 6х5. як видно на фото, паффи з країв мають тиснення, що запобігає розслойці. Не люблю, коли наносиш тонік на обличчя, верхній шар диска з'їжджає в бік, починає стирчати вата з "нутра". Але з цим доводилося миритися, бо я навіть уявити не могла що існує їм достойна заміна
Паффи трохи тонші за ватні диски, проведемо експеримент. Наношу по краплині тоніку на пафф та ватний диск
Потім протираю ними обличчя. Як бачимо, ватний диск увібрав в себе більшу частину рідини і на обличчя припало дуже мало засобу, а пафф, за рахунок збитої основи розподілив рідину по поверхні, а отже захопив більшу ділянку шкіри та очистив. З паффом я не витрачаю засоби марно, економія в чистому вигляді :) Те ж саме і з засобом для зняття лаку.
А ще його поверхня більш гладка і приємніша для шкіри обличчя. Ціна приємно дивує: за 15 грн 120 шт паффів та 80 шт ватних дисків. Що тут ще скажеш? Дякую, що зайшли!
Оцінка 5+
Ціна 15 грн

2 комментария: