воскресенье, 8 июля 2012 г.

Доглянуті брови від Giordani Gold

В спадок від мами мені дісталися гарні брови, але гарні брови - це доглянуті. Тому я довго шукала свій засіб і нарешті знайшла. спочатку я підфарбовувала їх олівцем, але фіксації нуль. Тоді спробувала набір з тіней та воску, але на всю процедуру йшло багато часу, хотілося чогось експрес )))
І ось я виміняла у дівчини собі Моделюючий гель для брів Giordani Gold від Оріфлейм. Об'єм 4 мл. Як пізніше виявилося, його випуск припинили, так що мені ще пощастило познайомитися з ним.
Якщо чесно, то брови я не часто фарбую, але бувають події, на яких треба бути "при параді".
Сама фарбуююча рідина за консистенцією схожа на туш, у мене темний відтінок. Одним нанесенням щіточка профарбовує і закріплює брови без ефекту склеювання та затвердіння. Натуральні компоненти доглядають та живлять волосинки.
Ось мої натуральні брови. Під такий яскравий мейк брови я завжди підкреслюю, бо в іншому випадку образ не буде виглядати цілісним.
 А ось на цьому фото брови підкреслені одним шаром гелю. Набагато охайніші і виразніші.
Макіяж без нього був би не довершеним )) Та й очі добре підкреслює. Зазвичай я не фарбуюся так інтенсивно, але це був особливий випадок, приміряла на себе образ ворожки =)
Всім вдалого дня! Ваша Соня )
Оцінка 5
Ціна близько 30 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий