среда, 19 сентября 2012 г.

Миттєве зволоження від HARUHADA

Ви теж відчуваєте відчуття стягнення шкіри обличчя після вмивання? Для мене це проблема. У мене комбінована шкіра і вона постійно потребує зволоження і водночас матування. Ось що робить HARUHADA Hyaluronic Acid Moisture Skin Lotion, лосьйон з гіалуроновою кислотою
Одразу скажу, що об'єм вражає - 500 мл, хоч усе тіло омивай :)
Застосування: після вмивання нанести на сухе обличчя 2-3 краплі лосьйону.
Рідина не має ні запаху ні кольору. Рідина  трохи в'язка, і добре розноситься за пальцями по обличчю.
Добре видно в'язкість, крапля висить у повітрі
Зранку лосьйон чудово освіжає обличчя, зволожує, також ідеально підходить як база під макіяж, пудри та ВВ чудово лягають на нього, в пори не забиваються і немає відчуття стягнення. Під тональний ще не пробувала. На шкірі не відчувається, крем можна зверху і не наносити. Просто блаженство!
Для любителів почитати китайською ))
 В складі (що для мене не менш важливо) немає барвників та алкоголю., він гіпоалергенний. Містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, гліцерин та природні екстракти, що захищають шкіру від запалень.
 Також я наношу кілька крапель цього лосьйону на кінчики волосся, бо вони у мене пересушені фенами та плойками. Чудово живить волосся разом з оліями. Кілька разів додавала у маски для покращення результату. Загалом річ незамінна і  у господарстві згодиться =)
Оцінка 5
Ціна 124 грн

2 комментария:

  1. Корейська косметика - супер. Сумніваюсь що Китай робить хорошу не шкідливу косметику. Мав колись китайський 500 грамовий шампунь. Якість підозріла...

    ОтветитьУдалить
  2. Написав відгук і передивився фото цього лосьйону. Дивно що автор написав що лосьйон китайський. На фото написано Made in Japan. Що не кажіть, а японці роблять ідеальну косметику. Цікаво, а де купували?

    ОтветитьУдалить