К основному контенту

ВВ Холіка - блиск чи сяяння?

Holika Holika: Shimmering Petit BB-cream я дуже довго тестила і не могла зрозуміти, буде він серед моїх фаворитів чи ні. В будь-якому випадку вже тоді я знала, що свою ціну він виправдовує
Перше, чого я боялася - що він буде занадто шимерним, тобто з завеликими блискітками. Але при першій пробі на руці було видно, що основна його функція виконується без них.
Маленька перлина вв випромінювала дуже делікатне сяйво.
При розтушовці видно грані, вв трохи вибілює. Тон світліший від мого, хоча я на момент фото була не дуже засмагла. Також на руці видно лише вибілену ділянку без сяйва. А от на обличчі цікавіше ))
Крем непогано маскує, приблизно на 4-. Перші три години - очевидне "вологе" сяйво. Обличчя не виглядає масним, воно просто випромінює здоров'я =)
З пудрою та рум'янами без спалаху. Рівний тон. Чудово тримає мейк, не пливе, не сушить
Те саме зі спалахом. Ніжне делікатне сяйво. Після носки 9 годин не пливе, але з'являється  масний блиск на 6-ій ггодині та на 9-ій витираються на підборідді та носі. Серветки та коректор легко виправляють ситуацію. Це другий після Міші ВВ, який тримався так довго на спеці. В осінню пору він веде себе ще краще. Дуже задоволена, такий чудовий результат за приємну ціну!
І трохи містичності для підтримки теми Холіка ))
Оцінка 5
Ціна 65 грн

Комментарии

  1. Ой, а де ви купляли? Я не бачила ніде в неті ціни меншої, ніж 120...

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. ось тут http://makeup-review.com.ua/threads/1428-sp-bb-cream-aziatskaya-kosmetika-(sasa-com-ebay-testerkorea-com)

      Удалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Улитка действует медленно, но уверенно!) Tony Moly Pureness 100 Caviar Mask Sheet.

Улиток считают медленными и не воспринимают всерьез, а вот и зря, скажу я вам!)) Эти маленькие существа выделяют слизь, которая залечивает даже ранки, что там уже говорить о регенерации кожи! Поэтому этим средствам я доверяю свое лицо и получаю удовлетворяющий результат. Крема, маски, эмульсии, а теперь и тканевая маска с улиточным секретом Tony Moly Pureness 100 Caviar Mask Sheet.

Блеск-бальзам для губ ROUGE VERTIGE Бордо от Yves Rocher

Это история о том, как я захотела на осень попробовать бордовый цвет на губах, но так как я трусиха и никогда такие темные и яркие оттенки не носила, то решила попробовать бордовый блеск. Заказала Блеск-бальзам для губ ROUGE VERTIGE в оттенке Бордо. Ну, думаю, раз бордо, то хоть что-то бордовое в нем должно быть)) Прошу смотреть, насколько же он соответствует своему описанному оттенку!

Маска для лица Korres Cranberry и Natura Siberica nourishing

Что-то зачастили у меня парные обзоры, мне так проще, сравнить и рассказать) Этим летом я пользовалась двумя масками для лица разной цены, разного действия и разной классификации. Кто же победил, масс или люкс?