понедельник, 17 сентября 2012 г.

ВВ Холіка - блиск чи сяяння?

Holika Holika: Shimmering Petit BB-cream я дуже довго тестила і не могла зрозуміти, буде він серед моїх фаворитів чи ні. В будь-якому випадку вже тоді я знала, що свою ціну він виправдовує
Перше, чого я боялася - що він буде занадто шимерним, тобто з завеликими блискітками. Але при першій пробі на руці було видно, що основна його функція виконується без них.
Маленька перлина вв випромінювала дуже делікатне сяйво.
При розтушовці видно грані, вв трохи вибілює. Тон світліший від мого, хоча я на момент фото була не дуже засмагла. Також на руці видно лише вибілену ділянку без сяйва. А от на обличчі цікавіше ))
Крем непогано маскує, приблизно на 4-. Перші три години - очевидне "вологе" сяйво. Обличчя не виглядає масним, воно просто випромінює здоров'я =)
З пудрою та рум'янами без спалаху. Рівний тон. Чудово тримає мейк, не пливе, не сушить
Те саме зі спалахом. Ніжне делікатне сяйво. Після носки 9 годин не пливе, але з'являється  масний блиск на 6-ій ггодині та на 9-ій витираються на підборідді та носі. Серветки та коректор легко виправляють ситуацію. Це другий після Міші ВВ, який тримався так довго на спеці. В осінню пору він веде себе ще краще. Дуже задоволена, такий чудовий результат за приємну ціну!
І трохи містичності для підтримки теми Холіка ))
Оцінка 5
Ціна 65 грн

2 комментария:

  1. Ой, а де ви купляли? Я не бачила ніде в неті ціни меншої, ніж 120...

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. ось тут http://makeup-review.com.ua/threads/1428-sp-bb-cream-aziatskaya-kosmetika-(sasa-com-ebay-testerkorea-com)

      Удалить