четверг, 27 сентября 2012 г.

Преміум догляд для волосся

Після весняного вітамінодефіциту моє волосся потребувало негайного лікування. Тоді я придбала два шампуні - DAENG GI MEO RI та REDFLO, першим я лікувала лупу та випадіння волосся, другий - підтримувала закріплений результат.
 DAENG GI MEO RI в бутилі  500мл. і картонній коробці. Оформлення також приємне, не копійчане. Укріплює коріння волосся, усуває лупу та свербіння. Вітамін Є відновлює, ментол освіжає, прискорює ріст волосся! Від себе скажу що волосся справді почало швидше рости, але кінцівки все одно січуться. Для них я обрала окремий догляд
Консистенція звичайна як для шампуню, але колір і запах характерний. Колір видно на фото, а от запах важко навіть описати )) Різкі аптечні нотки, можливо кори дуба чи коньяку, сильний специфічний запах лікарських трав. Милиться також дуже погано на моє довге волосся я наношу 3 рази. Спочатку відчуття свіжості, потім після 2-го нанесення починає працювати ментол )) Виробники запевняють про сильний ефект зволоження, але саме його я і не помітила. Волосся дуже плутається і без додаткових засобів ви його не розплутаєте )) Зате він не містить  амоніум лаурилсульфату та барвників та рекомендується при випадінні волосся у жінок. Через 2 місяця використання я перейшла на  REDFLO і саме там моє волосся отримало вологу, хоча кінці волосся дуже жорсткі і суху, грушу на Голд.
Оцінка 5-
Ціна 140 грн 

Комментариев нет:

Отправить комментарий