суббота, 22 июня 2013 г.

Крем для рук з екстрактом равлика DERMAL

В мене досить суха шкіра рук. Я б не сказала, що просто катастрофа, але я постійно відчуваю дискомфорт... Якщо чесно, не хочеться перераховувати всі креми для рук, якими я користувалася, але до недавнього часу моїм улюбленим був крем "Шовк та кашемір" від Oriflame. І мене він цілком влаштовував. Але якось я продивлялася новинки азіатської косметики і побачила равликовий крем для рук! Цікавість перемогла економність, бо мене якось не дуже радувало переплачувати за звичайний крем для рук.
В кремі всього 50 мл.
Від виробника: Містить 20% равликів, аденозін, гіалуронову кислоту, колаген. Крем равлика для рук зволожує, оздоровлює і загоює вашу шкіру. Крем білосніжний, вологий з приємним ненав'язливим запахом.
Що можу сказати я. Мабуть я повністю погоджуся з виробником. Після нанесення відчувається досить стійкий, але ненав'язливий аромат. Він миттєво вбирається справді не лишає будь-яких плівок! Шкіра така м'якенька!
Я не скажу, що він робить дива з руками, але комфорт я відчуваю цілий день і не потребую додаткового нанесення. Особливо він мене виручав взимку. я купила маленьке кошеня і воно постійно мене дряпало, коли я забувала підстригти йому кігтики. Так от, крем DERMAL дуже швидко загоював усі подряпинки. Також я користувалася ним після процедури підрізання кутикули. Та об'єм надто малий і його не напасешся. тому користуюся ним не дуже часто, але він став моїм улюбленцем.
Оцінка 5
Ціна 30 грн
Слідкуйте за оновленнями ВКонтакте

Комментариев нет:

Отправить комментарий