суббота, 29 июня 2013 г.

Мій тон у спеку - Тональний крем MAYBELLINE AFFINITONE MINERAL

Цей тон я купувала ще на початку весни, але тоді промахнулася із відтінком. Він був темніший від моєї шкіри, тому я відклала його на потім. При першому тесті він мені до того ж не сподобався. Надто відчутно лежав на обличчі, якоюсь крупою. Але влітку я змінила свою думку на його рахунок і тепер це мій щоденний тон. Відтінок 30 Ванільно-Рожевий.
Це вже третій тональний крем від Мейбелін, який мені подобається. Я не велика фанатка цієї марки, але тональні у них непогані.
Прозорий ковпачок я б зарахувала до недоліків, тому що я постійно його гублю в квартирі або на столику)) Дозуючий пристрій зручний, легко натискається. Для повного мейку мені потрібно 3 неповних натискання.
Лягає він ідеально рівно (я наношу пензликом Реал Технік), тон чудово підійшов. Почервоніння щічок у мене хронічне))) тому маскування такого недоліку для мене також важливе.  З цим він впорався на 4. Фото вгорі ще весняне)
При теплому штучному світлі трохи помітні недоліки шкіри, але з відстані "на ти" їх не видно. Та й я не люблю "глуху" замазку. Також він має захист SPF18. Влітку це тільки в плюс.
Ось так він виглядає в житті. Він справді трохи більш зернистий, ніж його співродичі. Але я вже прилаштувалася. Також він не дає повного матування. Але натуральний тон для мене важливіший. Також він не лишає слідів на одязі. влітку я часто їжджу на мотоциклі і коли знімаю шолом на ньому немає жодних слідів макіяжу. А було б прикро))) Також ніяких забитих пор! Це для мене найголовніше, тон легкий і делікатний :) змивається ввечері безслідно.
Оцінка 4+
Ціна 95 грн.
Слідкуйте за оновленнями ВКонтакте

2 комментария:

  1. Неплохой тональный крем) Сама им пользуюсь )

    ОтветитьУдалить
  2. Очень полезный обзор получился. У вас отличный блог. Заходите ко мне в гости.

    http://beautyselective.blogspot.ru/

    ОтветитьУдалить