понедельник, 17 июня 2013 г.

Оксамитовий акцент. Нігті.


Якось я вирішила купити кілька продуктів на сайті сalifornia nails. В мене вже був позитивний досвід покупки в цьому магазині (я замовляла набір для нарощування штучних вій), тому коли мені знадобилися лаки, в тому числі і для стемпінгу, дизайн-плівки та інші дрібнички для нігтиків я пішла саме сюди. Це не реклама!!! Це моє враження від використання ресурсу. Так от, я ж сорока)) І, побачивши, оксамит для нігтів я вирішила спробувати, що за звір. Так - так, я знаю, трохи відстала від прогресу)) Але я не лакоманіяк, це мене трохи виправдовує))
Ось баночка з "ворсинками"
Яскраво рожевий. Знову я з цим дівчачим "Вау" ))
Наносити на всі нігті цю пудру я не ризикнула, тому підібрала схожий по тону лак Innisfree: #99 Cherry Jelly , а один окремий ніготь припорошила оксамитом.
Я наносила не на базу, а одразу на лак. І, як виявилося, правильно, бо оксамит швидко повідпадав і з лако-базою це виглядало не так вже і жахливо))
Відчуття приємне, виглядає цікаво, але на всі нігті, я думаю, краще не наносити, це аж занадто))
В цілому, мені сподобалося, наступного разу вже можно зробити експеримент і з різними відтінками лаків. Та ця іграшка не для довгострокового носіння, а на вихід. День оксамит протримається, але наступного буде вже не комільфо.
Оцінка  3+
Ціна 8 грн
Слідкуйте за оновленнями ВКонтакте

2 комментария: