К основному контенту

Основа під лак за каучуком від ORLY

Спробувала основу під лак з каучуком від ORLY Bonder.
Можу з впевненістю сказати, що це одне з найкращих основ, якими я користувалася.
Від виробника: Ексклюзивне прогумоване базове покриття здійснює міцне зчеплення поверхні нігтя із лаком, оберігаючи його від сколювання та відшарування. Додає нігтям ідеальну гладкість. Два тижні нігті бездоганні і лак на них виглядає чудово.
Від себе скажу, що кісточка довга, чудово покриває, сама рідина мене спочатку здивувала, я подумала, що мені її чимось розвели. Але потім виявилось, що це розрідженість тільки на користь.
Рідина дуже швидко висихає на нігтях (секунд 15-20), що дозволяє зробити швидкий манікюр. Нігті в мене проблемні - рельєфні, тому я завжди під лак використовую основу. Ця ж лягає ідеально.
Лак на ньому навіть в один шар виглядає чудово, інтенсивний колір та рівномірне покриття. Тримається тиждень, без лущення кінчиків, а шимерні лаки ще довше. Задоволена на всі 100.
Оцінка 5+
Ціна 37 грн

Комментарии

  1. Судя по описанию средство интересное! Присмотрюсь. У меня сейчас Умная Эмаль и тоже очень нравится результат.

    ОтветитьУдалить
  2. Так, вона теж класна!!! Але ця основа не дає ефекту "накладних" нігтів, тобто немає твердої скоринки.

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Блеск-бальзам для губ ROUGE VERTIGE Бордо от Yves Rocher

Это история о том, как я захотела на осень попробовать бордовый цвет на губах, но так как я трусиха и никогда такие темные и яркие оттенки не носила, то решила попробовать бордовый блеск. Заказала Блеск-бальзам для губ ROUGE VERTIGE в оттенке Бордо. Ну, думаю, раз бордо, то хоть что-то бордовое в нем должно быть)) Прошу смотреть, насколько же он соответствует своему описанному оттенку!

Маска для лица Korres Cranberry и Natura Siberica nourishing

Что-то зачастили у меня парные обзоры, мне так проще, сравнить и рассказать) Этим летом я пользовалась двумя масками для лица разной цены, разного действия и разной классификации. Кто же победил, масс или люкс? 

ППП предновогодние!

Пред Новым годом я сделала несколько покупок для себя и получила приятные подарки от представителей компаний, с которыми сотрудничала в прошлом году) Сюрпризы были очень приятные и неожиданные! Но и то, что я заказала лично я ждала с особым нетерпением и теплотой)