четверг, 2 августа 2012 г.

СС крем проти ВВ крема :)

В цьому пості спробую розібратися, що ж за штука цей, досить новенький навіть на азіатському ринку, СС крем. Я взяла собі два пробні мініатюрки по 10 мл. кожна. Фірма NEFeel
СС розшифровується як Complete Correktion або Control Color. Суть та сама, що і у ВВ кремів, але, як запевняє виробник, текстура більш легка, але і більш щільна, та природна. Ще цей диво-крем має ЕFG - епідермальний фактор росту, стимулюючий вироблення колагену у шкірі та прискорюючий процеси регенерації.
Останні пункти мені не дуже цікаві, а от легке покриття мене зацікавило. Що може бути краще на літо? Спробуймо..

Трав'яний сс має легшу кремову структуру. Чорний - більш густу.
Але при розподіленні по поверхні шкіри чорний має легше покриття, трав'яний - щільне.
Тест на обличчі. Я на чисте обличчя нанесла лише легкий равликовий гель. Через 20 хв. наношу на одну половину обличчя:
Перший в зеленій упаковці - Natura herbal repair CC frost water formula 10ml. Травяна формула заживляє, водна формула зволожує.
Колір крему набагато світліший за мій колір обличчя.
Розподіляється легко, як звичайний зволожувальний крем
В результаті на обличчі легка вуаль, світлішого відтінку, СС крем так і не адаптувався до мого тону шкіри. Таке відчуття, що я нанесла не шкіру тільки мінеральну пудру. Так само вона і виглядає. Але шкіра не пересушена, а зволожена.

Другий - special treatment for mois turizing impure skin. Лікує нечисту шкіру. Та створює ідеальний тон.
Подивимось, чи створить він мені ідеальний тон. Він також світліший за мою шкіру, але трошки темніший від першого.
Коли я почала розподіляти по обличчю, то він став наноситися грудками, його дуже важко було розподілити, за пальцями він не йшов, вони просто ковзали по вологій поверхні!!! Я так і не зрозуміла, це реакція на базу-гель равликовий, чи він сам має таку властивість. Хоча на руці розподілився добре.
Ледь-ледь я його нанесла на обличчя. Він також не підлаштувався під колір шкіри, забився в пори і лежав не рівномірно. Через 5 годин я промокнула обидві щоки паперовою хусткою, чорний знову ж таки виділився - залишився на хустці. Трав'яний виглядав більш-менш. Зрештою, надія лише на лікувальний ефект. Маскувальні здібності у обох на трійку.

Але це лише мій особистий досвід, і все відносно. Він має такі плюси, як ефект пудри, але з SPF. Зволоження, але шкіра не дуже масніє. І, можливо, лікувальні властивості, які перевіряти я не захотіла =)) Подарую менш засмаглій подружці, можливо їй підійде.
Дякую, що зайшли ))
Оцінка 3
Ціна 15 грн кожен

Комментариев нет:

Отправить комментарий