вторник, 10 сентября 2013 г.

Ромашка, ромашка...Гель для вмивання Ів Роше Pure Calmille

З віком шкіра мого обличчя стає все більш капризною. Їй не подобаються надто "важкі" креми та супер-очисні вмивачки,  якими я змиваю важку артилерію тонів-консилерів-хайлайтерів-і -тд. я вирішила відпочити і на зміну прийшов звичайний гель для вмивання від Ів Роше. Купувала я його задовго до того, як почала користатися. Або навмання, або якийсь подарунок від компанії. Загалом, точно не скажу як він у мене з'явився, та це і не важливо)) Спробувавши раз, я не дуже зрозуміла його. Здавалося, що прозорий гель зовсім не піниться і йолозю по обличчю просто гель. І відставила до певного часу.
 І тут йому випав другий шанс. Намиливши обличчя, я таки наважилася відкрити очі (так, я люблю змивати очі звичайною вмивачкою, але не завжди) і побачила, що гель таки милиться, але пінка ледь помітна, м'яка. Гель змив майже всю туш і олівець. я дуже здивувалася, що такий приємний і легкий на дотик засіб так глибоко очищує шкіру. Після нього я протерла обличчя міцелярною водою і на паффі не залишилося майже ніяких слідів макіяжу. Це найкраща перевірка для засобу для вмивання. Але головне, що після нього шкіра така ніжна і чиста! в порівнянні з іншими моїми засобами цей гель майже не стягує шкіру. Хіба що трішки. Можливо, сухій шкірі буде з ним не дуже комфортно.
Загалом, я поки що відставила азіатські засоби для вмивання і благополучно прикінчила флакон 200 мл за 3-4 місяці. Не знаю чому, але в мене він швидко закінчився. Чи то я його так полюбила, чи то сам продукт не економічний через свою непродуману кришку. Я ніяк не могла видавити з нього "горошину", постійно набиралося продукту більше, ніж потрібно.
Запах не різкий, але відчутний, мені нагадував огірок. Ромашку - ні. Можливо візьму його ще раз, але буду ним змивати тільки очі, де він себе проявив на всі 100)
Оцінка 4
Ціна 55 грн

2 комментария:

  1. Здравствуйте!
    Приглашаем принять участие в нашем конкурсе, который мы проводим совместно с бутиком Дюна http://beautyselective.blogspot.ru/2013/09/anastasia-beverly-hills.html. Призом станет набор для бровей от Anastasia Beverly Hills.

    ОтветитьУдалить
  2. Приглашаю Вас принять участие в моем конкурсе. Призом станет набор для бровей от Anastasia Beverly Hills.
    http://beautyselective.blogspot.ru/2013/09/anastasia-beverly-hills.html

    ОтветитьУдалить