четверг, 5 сентября 2013 г.

Крем? Пудра? Крем-пудра BB Cream 8в1 від Bourjois!

Моя шкіра далека від ідеалу, хоча і не має особливих проблем. Мабуть, найбільша її проблема - це її хазяйка, що не часто балує її ідеальним доглядом. Тому проблеми я частіше за все маскую і тому в мене вже цілий арсенал тональних засобів. Але зупинитися не можу, як тільки бачу на полиці новинку - ніжки самі біжать до тестера і все, зі мною додому повертається чергова баночка-скляночка. Доктор, це лікується?
Півроку тому я повернулася з магазину із новинкою Bourjois Крем-пудра BB Cream 8в1 у відтінку 21 Vanille.   6 гр. продукту.

Упаковка мені спочатку дуже сподобалася, застібка - легкий магніт, нігті не зламаєш)) Кришка зі зручним дзеркалоьцем обертається на 360*. Спонжик досить прийнятний до використання. Але через тиждень носіння в сумочці (це явно дорожній варіант) футляр потерся,  стали помітні подряпини, через отвори під спонжом пил потрапив до крему і на люстерко. Навіть не знаю...бажання користуватися відпало.
 Хоча в сам крем я закохалася ще в магазині. Легка гелева текстура м'яко розподіляється досить тонким але щільним шаром. Покриття на відмінно. Відтінок справді підлаштовується під тон шкіри, як і у справжнього ВВ. Трішки може полосити, але можна підлаштуватися. Інколи використовую як коректор. За рахунок зволожувальної основи мені не сушить навіть під очима.
Тепер моє чисте обличчя без будь-якого макіяжу. Ну, яка вже є :))
 Тепер з кремом. Різниця очевидна, тон вирівнює, невеликі недоліки та пори маскує. Постакне не маскує, але я наношу як коректор на плямки і фіксую пудрою, тоді сліди не так помітні.
Я не сердита, просто світло в очі, рання весна надворі))
 Я думаю, це прекрасний продукт, підходить навіть комбінованій шкірі, хоча без пудри я не ношу, відчуття "вологого" обличчя. Для сухої буде просто знахідка. Футляр підкачав, зіпсував і продукт і настрій. Можливо, коли з мене змиється засмага, я спробую реабілітувати цей крем. І він знову стане фаворитом)
Оцінка 5+ за засіб
             4- за футляр
Ціна 99 грн по акції в Просторі. Зараз близько 140-180 грн

Комментариев нет:

Отправить комментарий