четверг, 25 октября 2012 г.

Пудра Holika Holika

Прийшла до мене з магазину Holika Holika однойменна пудра для обличчя. Стала вона моїм розчаруванням. Замовляла досить темний відтінок, але у Азії своє поняття відтінків ))
Сама пудра малесенька, досить легка, але продукту в ній досить багато, цілих 10гр. Відтінок мерця, інакше не скажеш. Вона не прозора, як пудра скінфуд, а тому чітко видніється на обличчі.
 Пуховка непогана, м'яка, зручна і стильна)) але нею неможливо набрати пудру, щоб потім рівномірно нанести на обличчя. Хоча, можливо, це не її мінус.
Помел дуже дрібний, лежить комочками і як кісточкою, так і пуховкою наноситься на обличчя з вологою основою острівцями. Обличчя виглядає жахливо, на ньому ясно видно білі плями. Зовсім не природно. Надто щільне покриття, можливо так задумано, SPF50 як ні як.
Обличчя матує перших 3 години, за рахунок кількості, так як тонкий шар пудри покласти неможливо. Потім блищить все і вся))
Загалом продуктом лишилася цілком не задоволена, наступного разу не братиму кота в мішку ))) Чого і вам бажаю!
Оцінка 1
Ціна 65 грн

2 комментария:

  1. а где вы заказывали косметику? я не знаю, решиться ли заказать...нашла вконтакте 2интернет-магазинчика,вот раздумываю))

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Я замовляю у посередника, яка бере лише 10% від вартості на сайті. Ось її тема http://makeup-review.com.ua/threads/1428-sp-bb-cream-aziatskaya-kosmetika-(sasa.com-ebay-testerkorea.com) там усе детально описано. В інтернет магазинах завжди набагато дорожче, краще почекати кілька тижнів, як на мене)) Щасливої першої спроби ))

      Удалить