воскресенье, 28 июля 2013 г.

Мат і глянець в блисках Maybelline

Як і більшість юних дівчат я віддавала перевагу блискам, а не помадам. Зараз ситуація трохи змінилася, але не про це. З тотальним "перетрухом" моїх блиско-запасів я виділила кілька улюблених, якіми я особливо не захоплювалася, але як виявилося, користувалася мало не щодня. І так, мій улюблений нюд від Maybelline:


Верхній відтінок з серії WaterShine Carats №613Cosmic coral, 5 мл
Нижній із серії Watershine Gloss №130 Frosted mello, 5 мл

 Приємне знайомство починалося з зручного дозатора , якій виділяє саме стільки блиску, скільки потрібно. Блиски мають приємний не хімічний фруктовий аромат. Упаковка теж на рівні, витримала 3-4 місячне тертя в косметичці. Такого не витримував у мене ще жоден засіб для губ. В основі багато надзвичайно блискучих часточок, що роблять губки неймовірно об'ємними! На цьому їхні збіжності закінчуються, перейдемо до індивідуальних характеристик.
  WaterShine Carats №613Cosmic coral має легкий невагомий відтінок коралу і незліченну кількість досить відчутних блискучих часточок, що плавають у липкому варенні. На губах відчуття жахливе :) але ж результат!!! Така краса змушувала мене знову і знову наносити його на губи і нічого вдіяти не можна)) На сонці виграє неймовірно! Тримається дуже довго і, навіть, коли більша частина "сиропу" зникає, маленькі зірочки лишаються на губах. Мабуть, це єдиний вірний кавалер, який залишиться з вами назавжди :)Але все ж за липкість і трохи великуваті блискітки ставлю 3+
 А у цього товариша,  Watershine Gloss №130 Frosted mellon, немає жодного мінусу! Консистенція просто повітряна, ніби мус. Він майже не відчувається на губах, лише повний комфорт. Також блиск чудово зволожує та захищає губи. Я завжди користувалася саме ним після чергового обвітрення. Відтінок повністю перекриває власний тон губ. Блиск густий, але не тягучий. Стійкість також на висоті, витримує легкий перекус. 3-4 години, як для блиска - це рекорд(та й для деяких помад приклад)
Ціна по 58 грн.
Слідкуйте за оновленнями ВКонтакте

2 комментария:

  1. Watershine Gloss дуже гарнюній і мило на губах виглядає))

    ОтветитьУдалить