вторник, 30 июля 2013 г.

Що може зіпсувати відпустку? Або бідні мої ніжки :(

Погодьтеся, у відпустку ми ідемо не тільки відпочити, але й "людей подивитись, себе показати". Я завжди готуюсь ретельно, враховуючи помилки минулих років. Наприклад, позаминулого літа я нашвидкоруч голила ноги разовим станком для гоління, так як забула свої засоби для депіляції, і отримала поріз на нозі см 5-7. Чи варто розповідати як я проходила решту відпустки і з яким настроєм?... Щось я забалакалась)) А ось герой мого літнього жаху:
 Так-так, це шкарпетки-пілінг для ніг. Компанія Purederm випустила таке диво. До цього я користувалася аналогічним засобом від Тоні МоліІ була в абсолютному захваті. Але тепер, я готувалася зробити свої ніжки знову гладенькими і ніжними. В даному пакеті були вже готові "ніжки" насичені розчином. Тримала 1,5 години. Перші чотири дні були звичайні відчутті, потім почала злазити шкіра, але на сьомий день все припинилося, хоча 50% -60% поверхні стопи залишилися в попередньому стані. Решту я через кілька днів розпарювала та відшліфовувала стопи з величезним зусиллям. Шкіра знову стала грубою, ніжки стали виглядати так само, як і ДО процедури.
Жахливе розчарування, особливо з огляду на те, що таку процедуру можна робити тільки раз в пів року. Зараз я посилено зволожую ніжки, скрабую...Чим ще можна зарадити, чим ви готуєте стопи до відпустки? Допоможіть порадою!
Оцінка 1-
Ціна 35 грн
Заходьте на вогник ВКонтакті

3 комментария:

 1. Жаль конечно, главное, что не хуже)

  я обычно делаю так. Попарить ножки в насыщенном растворе сода+соль, пол часа минимум. жесткой пилкой полируем пятки.
  А еще мое любимое - не жалея лье перекись водорода на ватные диски и прикладываем к проблемным участка. заматываем ножки в пищевую пленку и одеваем шерстяные теплые носки. час-полтора так ходим, затем полируем пилкой. лапки после таких процедур, как у младенца.
  На пол гда конечно не хватает, но тоже отличный результат из подручных средств.

  ОтветитьУдалить
 2. Мабуть, мені пощастило) Щиро дякую за пораду, спробую обидва рецепта. Насправді, я стала жертвою власних лінощів, бо легше купити готове рішення, ніж постійно слідкувати за доглядом, але, як виявилося, останнє набагато безпечніше і надійніше)

  ОтветитьУдалить
 3. Отличный обзор, давно хочу попробовать!!

  http://beautyselective.blogspot.ru/

  ОтветитьУдалить